Єфименко Людмила ФОП – офіційний партнер «Франке Україна»
Опт та Роздріб
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

🔴 МИЙКИ

Сортування:
По популярності Від дешевих до дорогих

Важливо!

Щоб уникнути непорозумінь з гарантійними зобов'язаннями, рекомендуємо купувати продукцію Franke у офіційного партнера ТОВ "Франке Україна"!

 

Офіційний представник ТОВ Франке Україна!

Franke Kiev.com.ua


Кухонні мийки часто називають серцем кухні, адже згідно зі статистикою найбільший час проводиться біля неї. Миття має витримувати вплив різних факторів – температуру, хімічні сполуки, агресивні речовини, та багато іншого при цьому бути міцною та довговічною. Виходячи з цих факторів компанія Franke виробляє мийки тільки з кращих запатентованих матеріалів власне виробництва таких як: кераміка (Fraceram), нержавіюча сталь (AISI 304), тектоніт (Tectonite) та фраграніт (Fragranite) поєднуючи їх з інноваційними розробками, що дозволяє мийкам Franke праці впораються з цими завданнями та зберігати високі вимоги користувачів. Давайте розберемо основні переваги кожного матеріалу окремо.

Мийки з FRAGRANITE

Фраграніт - це еталон чистоти та довговічності завдяки запатентованій формулі та досконалій технології виробництва, миття з фраграніту легкі у догляді та чищенні. На мийці не залишаються сліди від продуктів та кухонного приладдя. Фраграніт - один із найміцніших композитних матеріалів у світі, спеціально розроблений компанією FRANKE. Його основу становить унікальний за своїми природними властивостями граніт. Однак на відміну від інтрузивної породи граніту, фраграніт не є пористим, завдяки чому не пропускає вологу, що робить його дуже гігієнічним.

Переваги мийок з Fragranite +

1. Вражаюча міцність.

Матеріал фраграніт складається з близько 80% кварцу - четвертого за твердістю матеріалу на Землі, що є основною складовою граніту, та близько 20% акрилу. Цей склад є найбільш оптимальним результатом багаторічного досвіду та щоденних тестів.

2. Антибактеріальний захист.

Кухонна мийка - це постійний контакт продуктів з її поверхнею, тому вона повинна забезпечувати максимальну безпеку. До складу фраграніту входить спеціальна антибактеріальна добавка швейцарської компанії Sanitized, яка знижує розвиток бактерій більш ніж на 99%.

3. Чаша XXL.

У деяких моделях мийок Franke розмір чаші збільшений до максимально комфортного, оскільки згідно з дослідженнями ринку саме така конфігурація є найбільш затребуваною. Таким чином помити габаритні предмети, наприклад, лист духовки, стане дуже просто, оскільки воно повністю поміститься в чашу.

4. Прихований перелив.

Перелив – не тільки необхідний елемент конструкції мийки, що гарантує безпеку, а й елемент дизайну. Також завдяки такій конструкції значно підвищується гігієнічність миття, оскільки декоративна кришка з логотипом Franke приховує забруднення та служить фільтром від великих предметів.

5. Місце для змішувача та додаткового обладнання.

Сучасні кухонні мийки вже перестали бути просто місцем для миття посуду. Вони перетворилися на центри, що поєднують в одному місці змішувач та додаткові аксесуари – дозатори для миючих засобів, кнопки керування ексентриком та подрібнювачем харчових відходів.

6. Стійкість до подряпин.

Завдяки запатентованій технології виготовлення, більшість частинок граніту зосереджуються на зовнішній поверхні миття - саме там, де необхідна максимальна міцність. Кухонне приладдя нездатне пошкодити поверхню миття, оскільки метал м'якший від фраграніт.

7. Акрил як сполучний матеріал.

На відміну від більшості інших виробників гранітних мийок, використовують поліестер як сполучний матеріал, Franke використовує тільки високоякісні акрилові смоли власної розробки. Акрил є прозорим, стійким до ультрафіолету, пластичним та міцним матеріалом. Крім того, це практично єдиний синтетичний матеріал, дозволений у медицині завдяки своїм антибактеріальним властивостям.

8. Широка кольорова гама.

Кухонні гранітні мийки Franke можуть бути виготовлені у різних кольорах та відтінках. Від сніжно-білого до блискучо-чорного.

9. Попередньо сформовані отвори під змішувач.

Виготовлення отвору під змішувач стало значно простішим завдяки тому, що на виробництві попередньо сформовані отвори зі зворотного боку. Під час монтажу мийки фахівець пробиває отвір спеціальним пробійником або висвердлює фрезою.

10. Стійкість до ультрафіолетового випромінювання та плям.

Franke не фарбує гранітні мийки, а використовує цінну, але дуже надійну технологію пігментації граніту частинок при високих температурах. Завдяки цьому миття не втратить свого кольору навіть під впливом сонячних променів.


 

МИЙКИ з TECTONITE

Тектонайт® - це інноваційний, запатентований FRANKE синтетичний матеріал, який забезпечує досконалі властивості миття та сучасний вигляд. Матове покриття та унікальні металізовані кольори надають новим мийкам FRANKE оригінальний дизайн та відмінно інтегруються у сучасні тренди кухонних аранжувань. Базою для створення мийок з тектонайту є кварцовий матеріал високої якості. Для збільшення еластичності та стійкості до пошкоджень цей матеріал був посилений високоякісними полістерами. Мийки з тектонайту виробляють шляхом преса під тиском 600 тонн та при температурі 160°С. FRANKE – єдиний виробник, який розробив та запатентував матеріал нового покоління – Тектонайт.

Переваги мийок із Tectonite.

1. Стійкість до ударів.

Матеріал є стійкими до впливу всіх факторів, які можуть виникнути у повсякденному побуті на кухні. Тести показали, що миття витримує падіння важких кухонних предметів під час повсякденного використання.

2. Стійкість до подряпин та стирання.

Завдяки частинкам скла, що знаходяться у зовнішньому покритті мийки, нова формула Тектонайту забезпечує збільшену стійкість до подряпин та стирання що значно більше, результатів та тверджень у разі класичних продуктів, виконаних із композиту, які доступні на ринку.

3. Стійкість до високих температур.

Деко, яке витягнуте з духовки, має температуру близько 230°С. Мийки з Тектонайту стійкі до таких температур за однієї умови, якщо вона буде не довгою.

4. Стійкість до утворення плям.

Тектонайт не піддається впливу барвників. Навіть після залишеного на добу барвника на поверхні миття не залишається жодних слідів.

5. Стійкість до ультрафіолетових променів.

Завдяки спеціальному покриттю мийки з Тектонайту не піддаються впливу ультрафіолетових променів, тому їх можна монтувати біля вікна і вони ніколи не втратять свій оригінальний колір.

6. Делікатна на дотик поверхню.

Гладка поверхня миття захищає її від бруду і яку можна змити струменем води. Мийки з Тектонайту є виключно гігієнічними, при цьому легкими у догляді та чищенні.


 

МИЙКИ з нержавіючої сталі

Кухонні мийки Franke з нержавіючої сталі - це складний і водночас надзвичайно вражаючий продукт. Ми змогли вдихнути душу в сталь і перетворити її на справжній витвір мистецтва. Мийки розподіляються за серіями, кожна з яких має свій власний погляд, свою ідею та філософію. Від зручних та практичних рішень 3 в 1 у серії BOX до надзвичайно висококласного зовнішнього вигляду та повної інтеграції з іншими продуктами, у серії Crystal.

Переваги мийок із нержавіючої сталі.

1. Високоякісна нержавіюча сталь.

Franke використовує виключно високоякісну нержавіючу сталь марки AISI 304, яка містить 18% хрому та 10% нікелю. Цей склад надає їй неперевершені властивості та довговічність.

2. Товщина сталі.

Преміальні продукти завжди виготовляються з найкращих матеріалів для забезпечення необхідних характеристик. Товщина сталі, з якої виготовляються кухонні мийки Franke, сягає 1,2 мм. Завдяки цьому зменшується шум та вібрація, а також користування мийкою стає значно комфортним.

3. Стійкість до дії високих температур.

Кухонні мийки з нержавіючої сталі здатні витримати значно більшу температуру, ніж гранітні або синтетичні. Сталь плавиться при температурі 1450 ° С, тому гарячі сковорідки або лист з духовки - не проблема для неї.

4. Прихований перелив.

Перелив - не тільки необхідний елемент конструкції миття, що забезпечує безпеку, але і елемент дизайну. Також завдяки такій конструкції значно підвищується гігієнічність миття, оскільки декоративна кришка з логотипом Franke приховує забруднення та служить фільтром від великих предметів. 5. Інтегрований вентиль.

5. Інтегрований вентиль.

Завдяки цьому рішенню мийка стає ще гігієнічнішою. Забруднення не затримується, оскільки відсутні виступи чи щілини.

6. Різні види монтажу.

Кухонне миття Franke в залежності від моделі можна монтувати будьяким способом. Більшість моделей призначені для врізного монтажу та монтажу із заниженим краєм - Slim Top. Є мийки для монтажу під стільницю. Серія BOX може бути вмонтована трьома способами.

7. Додаткові чаші.

Для обробки деяких видів продуктів необхідно більше місця в мийці, оскільки часто потрібно залишати стікати воду. Додаткова чаша в кухонній мийці може виконувати роль додаткового місця для обробки, так і для розморожування певних продуктів.

8. Глибока основна чаша.

Завдяки спеціальній технології пресування, кращому обладнанню та багаторічному досвіду вдається досягти глибини чаші до 220 мм. Завдяки цьому ще більше продуктів можна обробити, не відчуваючи дефіциту місця.

9. Спеціальне полірування.

Полірована сталь надає мийці неперевершеного вигляду. Жоден інший матеріал не зрівняється з благородним блиском нержавіючої сталі.

10. Вентиль ексцентрик Easy Click.

Нова система управління зливним вентилем без занурення рук у воду в преміальних кухонних мийках Franke з нержавіючої сталі забезпечує максимальний комфорт та гігієнічність.


 

МИЙКИ з FRACERAM

Fraceram має дуже високу міцність у порівнянні з традиційною керамікою, яка використовується для виробництва умивальників, він перевищує її за всіма параметрами. Забруднення, що виникають під час повсякденного використання, не залишають на Fraceram жодних слідів. Це найбільш підходящий матеріал для використання на кухні. Кераміку від Franke випалюють у тунельній печі при температурі 1200°C протягом 20 годин. В результаті цього процесу створюється надзвичайно тверда, стійка до подряпин, жаростійка і стійка до дії кислоти та відбілювачів поверхню. Кераміка – це абсолютно природний, дуже стильний та надзвичайно практичний матеріал. Franke покриваємо його брудовідштовхуючим фінішним шаром, це означає, що він не схильний до накопичення забруднень. Плями від чаю, червоного вина або будь-які інші забруднення можна легко усунути, промивши поверхню невеликою кількістю мильної води. Кераміка - це матеріал, який не втрачатиме свої властивості та зовнішній вигляд десятиліттями!

Переваги мийок з Fraceram.

1. Ідеальна поверхня.

Поверхня керамічного миття покрита глазур'ю, яка не тільки забезпечує міцність, але й має надзвичайно гладку поверхню, на якій не затримуються забруднення.

2. Дуже міцна.

Завдяки запатентованій технології виробництва матеріалу Fraceram® та вибору ідеального співвідношення сировини, керамічні кухонні мийки Franke витримують значно більші механічні навантаження, ніж кераміка, яку ми використовуємо у ванній кімнаті.

3. 100% натуральный материал.

Fraceram® изготавливается исключительно из природных компонентов - кварца, полевого шпата и глины. Это абсолютно безопасный и гигиеничный материал, изготовление которого не несет угрозы окружающей среде.

4. Легкість у догляді.

Керамічні кухонні мийки Franke відрізняються особливою легкістю миття та догляду. Порівняно із звичайною керамікою, Fraceram® є вдосконаленим для вимог кухні матеріалом. Часто забруднення можна змити звичайною водою, навіть не використовуючи хімічні засоби або губку.

5. Стійкість до плям.

Характеристики Fraceram® дозволяють не хвилюватися про природні барвники, які є в продуктах. Навіть такі складні залишки продуктів, як буряк, залишки чаю, сліди від чорниці або гарячого жиру не залишають слідів на поверхні миття. Достатньо просто змити забруднення та плям на мийці не залишиться.

6. Стійкість до ударів та подряпин.

Fraceram® - екстремально міцний матеріал, що витримує випадкове падіння кухонного приладдя. Він відповідає європейським стандартам, а також запатентований відповідно до Norms / standards / legal requirements: DIN EN 13310: 2003, Declaration of Performance No. 003-13310-2014.

7. Made in Germany.

Кухонні мийки Franke з матеріалу Fraceram® виготовляються спільно з всесвітньою німецькою компанією Duravit, яка частково належить Franke, у Німеччині. Багаторічний досвід обох фірм нагоді при створенні кращих керамічних мийок.

8. Кольорова гама.

Завдяки спеціальному глазурному покриттю, керамічні мийки Franke мають неперевершений вигляд і кольори грають по-новому. На вибір два види кольорів - матові та глянсові. Глянцеві для сучасних кухонь із найновішими матеріалами з великою кількістю металу або матові – для класичних кухонь із використанням дерева.

9. Вентиль ексцентрик Easy Click.

Нова система управління зливним вентилем без занурення рук у воду в преміальних кухонних мийках Franke з Fraceram® забезпечує максимальний комфорт та гігієнічність.

10. Види монтажу.

Керамічні мийки Franke в залежності від потреб клієнта можуть бути або для монтажу, або для монтажу під стільницю. Серії Maris та Mythos призначені для класичного монтажу, серія Kubus для монтажу під стільницю.

 

Вгору