Єфименко Людмила ФОП – офіційний партнер «Франке Україна»
Опт та Роздріб
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

🔴 ХОЛОДИЛЬНИКИ

Сортування:
По популярності Від дешевих до дорогих

Важливо!

Щоб уникнути непорозумінь з гарантійними зобов'язаннями, рекомендуємо купувати продукцію Franke у офіційного партнера ТОВ "Франке Україна"!

 

Офіційний представник ТОВ Франке Україна!

Franke Kiev.com.ua


Холодильники Franke поєднують у собі всі найкращі якості. Вони не тільки відповідають функціональним потребам, але й ідеально підходять до сучасної кухні з найвищими професійними стандартами. Застосування передових технологій, легкість експлуатації, економічність, продумана ергономіка внутрішнього простору, простота у догляді, довговічність і надійність - ось основні характеристики холодильників Franke.

КЛІМАТИЧНИЙ КЛАС.

Діапазон температур довкілля, за яких працюють холодильники Franke, завбачливо охоплює всі кліматичні зони території України.

Ергономічність.

Двері, що переважуються. Деякі моделі холодильників, що окремо стоять, мають можливість перевішування дверей. Зміна напряму відкривання дуже зручна, якщо ви вирішили переставити меблі або пересунути холодильник.

ВНУТРІШНІЙ ПРОСТІР.

Полиці, ящики, відсіки, ємності, полички холодильних та морозильних камер продумані до дрібниць для найбільш зручного та корисного використання простору. Практичні, красиві та надійні матеріали. Скляні полички для розміщення продуктів виготовлені із загартованого скла, їх дуже легко мити. Ящики та закриті відсіки виготовлені із прозорого пластику, який дозволяє добре розглянути вміст. Полички для пляшок на дверцятах холодильника призначені і для великих ємностей з напоями, і для невеликих пляшок.

Магнітне зчеплення

Завдяки магнітним «замкам» двері холодильника щільно зачиняються, так що втрати холоду та енергії зведені до мінімуму.

СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ No Frost.

Сучасна система охолодження, що забезпечує рівномірну циркуляцію холодного повітря, що дозволяє уникнути утворення льоду та інею на стінках камери.

МОРОЗИЛЬНІ КАМЕРИ.

Морозильна камера дозволяє зберігати протягом тривалого часу продукти глибокого заморожування при температурі до -18 ° C і гарантує найкраще збереження продуктів.

РЕЖИМ ШВИДКОГО ЗАМОРОЖУВАННЯ.

Морозильні камери мають режим швидкого заморожування, що дозволяє заморозити велику кількість продуктів за короткий час. При активації режиму морозильник знижує температуру та після закінчення автоматично відновлює нормальний температурний режим. При такому способі продукт заморожується дбайливо, і запобігає появі кристалів льоду.

РЕЖИМ ШВИДКОГО ОХОЛОДЖЕННЯ.

Режим забезпечує швидке охолодження великої кількості продуктів, що поміщаються в холодильне відділення, після чого автоматично переводить холодильник у звичайний режим.

ВЕНТИЛЯЦІЯ .

У холодильнику використовується рух холодного повітря, що створюється вентилятором. Холодне повітря рівномірно розподіляє вологу, необхідну для належного збереження продуктів. Продукти зберігаються краще та довше. Після відкриття та подальшого закриття дверей температура відсіків швидко відновлюється.

ЛЕГКЕ ВСТАНОВЛЕННЯ.

Вбудовані холодильники з ковзними напрямними для кріплення фасадів, легкі та практичні в установці, дозволяють використовувати фасади до 40-45 кг, і гарантують великий кут відчинення дверей.

ГАРАНТІЯ ВІД ВИРОБНИКА.

Гарантія на холодильники FRANKE – 5 років.

Вгору