Офіційна гарантія FRANKE.

Компанія FRANKE гарантує якість даної продукції, але у разі виявлення дефектів, що виникли у процесі виробництва, про них потрібно повідомити протягом гарантійного обслуговування з дати продажу цієї продукції. Ця інформація має бути підтверджена документом продажу та заповненим гарантійним талоном, в якому зазначено назву продавця, дату продажу та інші характеристики продукту (серія, модель). Щоб ця гарантія діяла протягом усього гарантійного періоду необхідно, щоб:

- Дане обладнання використовувалося виключно в домашніх умовах, а не на підприємницькій діяльності або професійних кухнях

- Всі операції встановлення та підключення обладнання (до електрики, води, газу) були виконані дуже ретельно та відповідно до правил установки, описані в інструкції з використання;

- Усі операції використання цієї техніки, як і періодичне технічне обслуговування виконувались відповідно до правил, зазначених в Інструкції з використання;

- Ремонт даної техніки проводився лише у мережі авторизованих компанією FRANKE сервісних центрів та використовувалися виключно оригінальні запчастини.

Якщо з продажу цього продукту протягом 6 місяців було виявлено виробничий шлюб. Компанія FRANKE зобов'язується виправити цей дефект шляхом ремонту або заміни дефектних деталей, без будь-якої оплати з боку клієнта. Починаючи з сьомого місяця і до кінця терміну дії гарантії, а також у випадку, коли клієнт не може підтвердити, що дефект існував з дати продажу, FRANKE у будь-якому випадку бере на себе зобов'язання покрити витрати на роботу та запчастини, клієнт оплачує лише вартість виклику майстри. Якщо виникла потреба зробити заявку на ремонт, клієнт може звернутися до найближчого авторизованого сервісного центру.

Список мережі авторизованих сервісних центрів ви можете знайти на сайті Франку, www.franke.ua. Якщо Вам потрібна докладніша інформація, зателефонуйте, будь ласка, за телефоном:

 

тел. 0 800 301 801 - Гаряча лінія служби Франке з обслуговування клієнтів.

 

Гарантійний ремонт або заміна деталей цього обладнання можливі лише протягом гарантійного періоду з дати продажу, тобто до закінчення терміну дії цієї гарантії.

 

Винятки.

Дана гарантія не ремонт та/або заміну запчастин, які були зіпсовані в результаті:

— Недотримання умов інструкції з використання та технічного обслуговування, яка була додана до цієї техніки.

— Недбале та неакуратне використання

— Помилки під час встановлення

— Ремонт та технічне обслуговування у сервісних центрах, які не були авторизовані компанією Franke та/або використання не оригінальних запчастин

— Ушкодження при транспортуванні та/або пошкодження за умов та/або випадків, що виникли в результаті застосування великої сили, у жодному разі не можуть ставитись до дефектів виробництва даної техніки.

Деталі, які можуть бути замінені: ручки керування, лампочки, скляні або емальовані частини, зовнішні труби, та будь-які інші аксесуари та витратні матеріали не покриваються гарантією, крім тих випадків, коли є очевидний заводський шлюб. Інші випадки, які не покриваються гарантійним обслуговуванням, - це помилки під час встановлення техніки та підключення її до джерела живлення. Тому у випадку, коли за запитом клієнта виконується технічне втручання представником авторизованого сервісного центру з зазначеної вище причини, ціна за цю послугу та вартість будь-яких деталей, що замінюються, повністю покриваються клієнтом.

 

Територіальна дія гарантії.

Дана гарантія надається компанією FRANKE, що діє по всій території України, та забезпечується мережею авторизованих сервісних центрів. Якщо побутова техніка продана або використовується в іноземній державі, клієнт може скористатися стандартною гарантією, що надається групою FRANKE, якщо вона представлена в цій країні.

 

Термін дії офіційної гарантії.

Після закінчення терміну дії даної гарантії, будь-який ремонт та/або заміна деталей виконуються за рахунок клієнта, згідно з тарифами, що діють у мережі авторизованих сервісних центрів FRANKE.

- Гарантія на мийки 10 років.

- Гарантія на змішувачі 2 роки.

- Гарантія на витяжку 2 роки.

- Гарантія на духові шафи 2 роки.

- Гарантія на варильні поверхні 2 роки.

- Гарантія на мікрохвильові печі 2 роки.

- Гарантія на посудомийні машини 2 роки.

- Гарантія на подрібнювачі відходів 2 роки.

 

Обмеження відповідальності.

Франке не несе відповідальності збитків, які можуть виникнути прямо чи опосередковано, внаслідок дії людини, тварини, чи інших обставин, через недотримання всіх правил, викладених у "Посібнику з експлуатації", а особливо тих, що мають відношення до встановлення, експлуатацію та обслуговування даної техніки.

ВАЖЛИВО!
 
Щоб уникнути непорозумінь з гарантійними зобов'язаннями, рекомендуємо купляти продукцію Franke в офіційного партнера ТОВ "Франке Україна"!
 
Офіційний партнер
ТОВ Франке Україна!
 
 
Franke Kiev.com.ua